52

SOPOT. Zestaw, w skład którego wchodzą 4 kolor. drzew. szt. (wszystkie w passe-partout) z 2 poł. XIX w. oraz komplet cz.-b. rotograwiur: 1) dawny Dom Zdrojowy – Ostseebad Zoppot bei Danzig, rys. W. Geißler, nieznaczne zażółcenia marginesów, wymiary widoku: 234x162 mm; 2) plaża – Strand bei Zoppot, ryt. Adolf Closs, rys. Gustav Schönleber, wymiary widoku: ok. 115x130 mm; 3) plaża – Am Strande bei Zoppot, widok podklejony papierem, wymiary widoku: 146x92 mm; 4) widok części miasta – Seebad Zoppot bei Danzig, widok podklejony papierem, wymiary widoku: 121x81 mm; 5) zestaw 12 rotograwiur z widokami miasta, zebranych razem w tekturowe etui – Das schöne Zoppot. 12 Fotos in echt Kupfertiefdruck, wśród widoków m.in. dzisiejszy Grand Sopot Hotel, widoki plaży i molo, dom i park zdrojowy, promenada; wydawca nieznany, ok. 1940, wymiary: 93x65 mm, minimalne przetarcia etui; st. całości bdb.;
XXVI Aukcja Antykwariatu Wu-eL
15 czerwca 2019 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
220 EUR
Wyświetleń: 43 | Ulubione: 0

Antykwariat Wu-eL

15 czerwca 2019 CEST/Warsaw

Antykwariat Wu-eL
Antykwariat Wu-eL
ul. św. Wojciecha 1 / U3
70-410 Szczecin
+48517727267