technika mieszana/płótno, 120 x 80 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGA PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ | CYKL DROGA CZTERECH BRAM | TECH. MIESZ. 120 x 80, 2013R.'