akryl/płótno, 70 x 70 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MJ | JAGŁOWSKA | „H A U” 60x60 | 2017, AKRYL/PŁÓTNO',
Wystawiany:
- 28 OPMM "promocje" 2018 - galeria sztuki Legnica
- 11.2018, Muzeum historyczne, Lubin
- 12.2018, muzeum regionalne w Jaworze 02.2019,
- wystawa dyplomowa galeria officyna, Warszawa 2018