olej na płótnie, 80 x 100 cm, sygnowany na bocznej krawędzi obrazu: 'JACEK SIKORA', sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'BYŁEM NA SOLARIS | LECZ NICZEGO NIE PAMIĘTAM | 2019 | JACEK SIKORA'