akryl/płótno, 50 x 70 cm, oprawiony (58 x 79 cm z ramą), sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' „PEJZAŻ Z OKOLIC SKIERBIESZOWA” | 2018r., AKRYL, PŁÓTNO, 50X70cm | DARIUSZ PIEKUT | www.piekut.art.pl | Potwierdzam autentyczność | obrazu Dariusz Piekut’