akryl/płótno, 38 x 46 cm, sygnowany i datowany p.d: 'M19', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MIKOŁAJ MALESZA | ZA OKNEM 2019 R | 38 X46 cm AKRYL'