akryl/asamblaż/płótno, 90 x 110 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ | ZAKRZEWSKI | 2017 | SPOTKANIE | ZAPOZNAWCZE| TATÊ-À-TATÊ'