technika mieszana (ołówek/marker olejowy/akryl/gwoździe)/tektura, 51 x 62 cm, oprawiony (z ramą 59 x 70,5 cm), sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. Michoń | 2018r. | „My people” '