akwarela, karton naklejony na tekturę; 44 x 35 cm;
sygn. p. d.: Leonard Pękalski 35.
W katalogu wystawy monograficznej artysty Leonard Pękalski 1896-1944. Wystawa pośmiertna, Warszawa 1969, poz. 337.