ołówek, akwarela, gwasz, papier; 30,5 x 42 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: monogram wiązany TK / 1995;
u dołu tytuł obrazu;
sygn. na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI / [monogram wiązany artysty] 1995 R.