14

Kamil Kukla (), 10be4, 2010

Kamil Kukla (), 10be4, 2010Kamil Kukla (), 10be4, 2010
Estymacje: 939 - 1 408 EUR | 4 000 - 6 000 PLN
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
olej, płyta, 70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: KAMIL KUKLA | 10BE4
Sztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki Współczesnej
29 czerwca 2019
Cena wywoławcza
704 EUR
939 - 1 408 EUR
4 000 - 6 000 PLN
831 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
704 EUR
118%
Wyświetleń: 77 | Ulubione: 0
29 czerwca 2019

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]