PL EN DE

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

Jerzy Duda-Gracz (1941 Częstochowa - 2004 Łagów), Obraz 2349: Działoszyn-Prometeusz, 1998Jerzy Duda-Gracz (1941 Częstochowa - 2004 Łagów), Obraz 2349: Działoszyn-Prometeusz, 1998

Cena wywoławcza
50 000 PLN
65 000 - 75 000 PLN
75 520 PLN
Sprzedaż warunkowa
151%
Ceny wraz z opłatą aukcyjną (Zmień)

Estymacje: 65 000 - 75 000 PLN
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite

olej, płyta, 122 x 92 cm, sygn., dat. i opisany p.d.: DUDA-GRACZ 2349/1998, na odwrocie nalepka z opisem pracy: DUDA GRACZ | TYTUŁ: OBRAZ 2349 (DZIAŁOSZYN | - PROMETEUSZ) | TECHNIKA olej | WYMIARY 122 x 92 ROK 1998 | UWAGI 1 werniks

Twoja notatka

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Wyświetleń: 79 | Ulubione: 0

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także