litografia barwna, papier, 49,5 × 34,5 cm (odcisk płyty),
55 × 37,5 cm w świetle passe-partout
sygn. na kamieniu p. g.: Kisling, l. d.: 81/150 oraz p. d.:
owalny wycisk ATELIER KISLING i podpis ołówkiem: Jean Kisling