srebro próby 925 cechowane (cechy mocno przetarte), emalia; wys. 9,6 cm, szer. 16 cm, głęb. 9 cm;
Birmingham, lata 20. - 30.XX w.
Prostopadłościenne, z nakrywką, z gładkimi bokami, wieczkiem giloszowanym z aplikowanym kartuszem z herbem Dołęga na tle szafirowej emalii; wnętrze z drewnianą wkładką.