olej, tektura; 48 x 39 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak / 1926;
na odwrocie trzy pieczątki z: SZTUKA I ANTYKI / LESZEK WĄS / BIELSKO BIAŁA / UL. PODCIENIE 2a (…) oraz lakowa pieczęć z herbem.