akryl/płótno, 80 x 80 cm, sygnowany i datowany p.d: 'ŚRODOWSKA 2019', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:'„SPEŁNIENIE” | ŚRODOWSKA 2019 30. | AKRYL NA PŁÓTNIE | 80 x 80cm | Katarzyna Środowska', oprawiony