akryl/płótno, 80 x 80 cm, sygnowany i datowany l.d.: 'MDałek 2019', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BY SIĘ ZGUBIĆ POTRZEBUJĘ DŹWIĘKU, CZASU I PRZESTRZENI | MDałek | 2019'