olej/płótno, 120 x 80 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGA PROKOP-MIŚNIAKIEWICZ | DROGA CZTERECH BRAM – CYKL | 120 X 80, OLEJ, 2017'