3

Salvador Dali, Le Cheval de Labeur z teki "Les Chevaux de Dali", 1983

Estymacje: 1 054 - 2 342 EUR
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite

litografia barwna/papier, 48 x 34 cm w świetle passe - partout

56 x 36,5 cm wymiar arkusza

sygnowany na płycie p.d.: "Dali"

Litografia z teki "Les Chevaux de Dali", składającej się z 18 barwnych litografii. Głównym tematem serii jest koń. Album "Les Chevaux de Dali" opublikowany został przez Armand & Georges Israel w 1983 roku. Ta limitowana edycja serii 4 980 została wydrukowana w 1983 r. za życia Salvadora Dali i za jego zgodą. Portfolio powstało z litografii od serii 3 001 do 4 980, łącznie 1 980 tek.
Każda litografia jest podpisana na płycie przez Salvadora Dali, zawiera prawa autorskie z SPADEM w lewym dolnym rogu, wytłoczoną pieczęć wytłoczoną przez wydawców Armand & Georges Israel, a tytuł jest wydrukowany w prawym dolnym rogu.
Dzieła sztuki w całości zostały wykonane we Francji: od produkcji papieru Vélin d'Arches w Arches w dziale Wogezów do tradycyjnego procesu druku litograficznego, jeden rysunek dla każdego innego koloru, jeden kolor na jeden bieg prasy. Każda litografia została wydrukowana w pracowni Claude'a Jobina w Paryżu.

Aukcja Sztuki Współczesnej
23 lipca 2019 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
820 EUR
1 054 - 2 342 EUR
1 161 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
984 EUR
142%
Wyświetleń: 176 | Ulubione: 1

FACE TO FACE ART

Aukcja Sztuki Współczesnej
23 lipca 2019 CEST/Warsaw

FACE TO FACE ART
FACE TO FACE ART
ul. Mazowiecka 11A
00-052 Warszawa
+48 884 902 884
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także