akwarela, papier, 66,50 x 44,50 cm w świetle passe-partout, 86,00 x 64,00 cm w oprawie
sygn. p.d.: REDI.BO MMXVII, opisany na odwrocie: "MIASTO IV" REDI:BO MMXVII