akryl, olej, płótno, 80x120 cm kompozycja, 90x130 cm w oprawie
sygn. p.d.: rembieliński, opisany na odwrocie: PARYŻ NOTRE DAME AKRYL, OLEJ 80x120 2019 Piotr Rembieliński