proj. Zbigniewa ŚLIWOWSKA-WAWRZYNIAK (1931-2003), 1957
porcelana; wys.27 cm
sygn: W/Wawel/Made in Poland
Zakłady Porcelany Stołowej "Krzysztof" w Wałbrzychu, lata 70. XX w.