porcelana biała, szkliwiona, dekorowana kwiatami, złocenia; filiżanka 5 x 10 cm, spodek średn. 15 cm;
sygn. na spodzie: WAŁBRZYCH / MADE IN POLAND (zielenią chromu);
Zakłady Porcelany Stołowej Wałbrzych, 3 tercja XX w.