Olej na płótnie
Wymiary 140 x 95 cm
Sygnatura na przedzie i odwrocie
Autor: Evgen Semenyuk
Urodzony w 1960 r. W Homlu (Białoruś) mieszka i pracuje w Kijowie (Ukraina). 1967–1976 uczył się malarstwa pod kierunkiem artysty Valentina Pokatashkina (Białoruś). W 1982 r. Ukończył szkołę artystyczną, Kierunek Sztuka i Architektura.
Ważniejsze wystawy:
2018
- Nikolajew. Pałac Kultury i Sztuki. Exhibition "Kinburn. Art-Elit" wystawa poplenerowa
- Kijów "Karas Gallery". Projekt artystyczny "A4. Ballpoint Pen".
- Kijów, Członbek Pierwszych Targów Sztuki, VDNG (Expocenter).
- Nikolajev, "Not Just a Game". Gallery Riviera
Obrazy znajdują sie w kolekcjach:
- Królewski Uniwersytet Danii;
- Korpus dyplomatyczny USA
- Karas Gallery, Kijów
- Galeria "LaSandr-art", Minsk
- Gallery G.H.Vaschenko, Homel
- Muzeum Regionalne, Homel
- Prywatne kolekcje osób publicznych na Białorusi, Ukrainie, Rosji, US, EU, Izraelu, Korei Południowej
Dowiedz się więcej: Evgen Semenyuk
Dodatkowa informacja: Obraz o bardzo dużych wymiarach dlatego proponujemy wysyłkę w tubie.
Szacunkowy koszt transportu obrazu Ukraina - Polska:
- transport w tubie - 121 Eur
- transport tradycyjny - 561 Eur
Prosimy o kontakt po licytacji w celu ustalenia preferowanej formy przesyłki.