Olej na płótnie, bez ramy
Wymiary 60 x 60 cm
Sygnatura od frontu
Autor: Malwina Cieślik
Artystka urodzona w Radomsku, w Polsce. W 1997 r.
ukończyła projektowanie architektoniczne w TZN w Częstochowie.
Absolwentka Wydziału Arystycznego WSP w Częstochowie (aktualnie Uniwersytet Humanistyczno-
Przyrodniczy im. J. Długosza)
Dyplom artystyczny zrealizowała z wyróżnieniem w pracowni litografii, pod kier. dr hab. Krystyny
Szwajkowskiej.
Przez kilka lat pracowała w zawodzie architekta, zajmując się też malarstwem sztalugowym, renowacją
mebli oraz innymi projektami artystycznymi.
Ważniejsze wystawy:
- VII Międzynarodowe Biennale Sztuki Miniatury, Ruse Art Gallery (Bułgaria), 2019
- Wystawa indywidualna w MBP in Radomsko 2017.
- Wystawa indywidualna w Café Belg in Częstochowa 2018
- Bierze również udział w licznych konkursach i wystawach grupowych (Warszawa, Krakow, Bydgoszcz, Toruń, Radom, Częstochowa, Łęczyca, Radomsko)
Ważniejsze wydarzenia:
2019 - Pierwsza Nagroda na wystawie "Seventh International Biennial Art of Miniature, Ruse 2019, za obraz "Całując Wiatr".
Zobacz więcej:
Ponadto artystka aktywnie działa na rzecz Galerii Piątka w Radomsku. Jej prace
można znaleźć w wielu prywatnych kolekcja w kraju i zagranicą.
Dowiedz się więcej: Malwina Cieślik
Dodatkowa informacja: Szacunkowy koszt transportu dzieła Polska
- Polska - 38 Eur