Olej na płótnie i desce, drewniana rama w kolorze złotym
Wymiary 78 x 68 cm
Sygnatura na przedzie i odwrocie
Autor: Ilona Prymus - Ziarnowska
Polska artystka mieszkająca i pracująca w Wojkowicach-Kościelnych. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych.
Ważniejsze wystawy:
- 2019 „Moje Kolory”, Kraków
- 2018 Nowogród
- 2018 Tarnowskie Góry
- 2018 Być albo nie być, Tarnowskie Góry
- 2018 „W Stronę Słońca”, Tychy
- 2017 Skoczów jak malowany
Dowiedz się więcej: Ilona Primus-Ziarnowska
Dodatkowa informacja: Szacunkowy koszt transportu dzieła Polska - Polska - 40 Eur