Olej na płótnie, bez ramy
Wymiary 130 x 80 cm
Sygnatura na przedzie i odwrocie
Autor: Evgeny Semenyuk
Artysta urodzony w 1960 r. W Homlu (Białoruś) mieszka i pracuje w Kijowie (Ukraina). 1967–1976 uczył się malarstwa pod kierunkiem artysty Valentina Pokatashkina (Białoruś). W 1982 r. Ukończył szkołę artystyczną, Kierunek Sztuka i Architektura.
Ważniejsze wystawy:
- 2018. Nikolajew. Pałac Kultury i Sztuki. Exhibition "Kinburn. Art-Elit" wystawa poplenerowa
- 2018. Kijów "Karas Gallery". Projekt artystyczny "A4. Ballpoint Pen".
- 2018. Kijów, Członbek Pierwszych Targów Sztuki, VDNG (Expocenter).
- 2017. Kijów, "Karas Gallery". Projekt Artystyczny "A4. Ballpoint Pen".
- 2018 - Nikolajev, "Not Just a Game". Gallery Riviera.
Ważniejsze wydarzenia:
Obrazy znajdują sie w kolekcjach:
- "Karas Gallery", Kijów;
- Galeria "LaSandr-art", Minsk;
- "A Thousand Names of Russia" Galeria "Union Creativity", Moskwa;
- Gallery G.H.Vaschenko, Gomel;
- Homel Muzeum Regionalne;
- Królewski Universytet Danii;
- US korpus dyplomatyczny;
Oraz w prywatnych kolekcajch osób publicznych na Białorusi, Ukrainie, Rosji, US, EU, Izraelu, Korei Południowej;
Dowiedz się więcej: Evgen Semenyuk
Dodatkowa informacja: Obraz o bardzo dużych wymiarach, dlatego proponujemy wysyłkę w tubie.
Szacunkowy koszt transportu obrazu Ukraina - Polska:
- transport w tubie - 127 Eur
- transport tradycyjny - 561 Eur
Prosimy o kontakt po licytacji w celu ustalenia preferowanej formy przesyłki.