BARTOSZ GŁOWACKI
napisał J.D.A.
Lwów 1920, nakładem Lwowskiego Towarzystwa Oświaty Ludowej, str. 39, format 13x18,5cm
TWARDA OPRAWA PÓŁPŁÓCIENNA Z EPOKI, NA PRZEDNIM LICU ZŁOCENIA
Stan db/otarcia okłądek, na przednim licu kilkukriotnie powtórzona pieczęć herowa, niewielkie zaplamienie i dziurka na k. z ilustr.