280

BROWNSFORD- PODRĘCZNIK DO RACYONALNEGO ŻYWIENIA ZWIERZĄT GOSPODARSKICH wyd. 1885

BROWNSFORD Antoni

PODRĘCZNIK DO RACYONALNEGO ŻYWIENIA ZWIERZĄT GOSPODARSKICH

napisał..

Warszawa 1885, Wydawnictwo Redakcyi "Hodowcy", str. 367, format 14x19,5cm

Podręcznik racjonalengo żywienia zwierząt gospodarskich autorstwa Kazimierza Brownsforda (ur. 4 grudnia 1856 w Lubowiczkach, zm. 11 września 1925 w Poznaniu) – działacza społecznego w zaborze pruskim, polityka II RP obozu narodowego, posła na Sejm Ustawodawczy oraz I kadencji. W latach 1893–1920 red. naczelny „Poradnika Gospodarskiego”, „Gospodyni Wiejskiej”, a jednocześnie wydawca „Kalendarza Rolniczego Poradnika Gospodarskiego”.

TWARDA OPRAWA PÓŁSKÓREK WSPÓŁCZESNY, GRZBIET Z WYPUKŁYMI ZWIĘZAMI, TŁOCZENIAMI I ZŁOCENIAMI, BARWNE SZYLDY. KARTON MARMORYZOWANY. OBCIĘCIA KART BARWIONE. ZACHOWANE OBIE OKŁADKI WYDAWNICZE  MIĘKKIE.

Stan BDB-/ wpisy i pieczęci własn. na k.przedtyt. i tyt., ŁADNY EGZEMPLARZ

VI Aukcja książek i starodruków
21 września 2019 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
114 EUR
Wyświetleń: 16 | Ulubione: 0

Antykwariat Sobieski

21 września 2019 CEST/Warsaw

Antykwariat Sobieski
ANTYKWARIAT SOBIESKI
Pułaskiego 31 / 3
62-800 Kalisz
+48609772993