BROWNSFORD Antoni
PODRĘCZNIK DO RACYONALNEGO ŻYWIENIA ZWIERZĄT GOSPODARSKICH
napisał..
Warszawa 1885, Wydawnictwo Redakcyi "Hodowcy", str. 367, format 14x19,5cm
Podręcznik racjonalengo żywienia zwierząt gospodarskich autorstwa Kazimierza Brownsforda (ur. 4 grudnia 1856 w Lubowiczkach, zm. 11 września 1925 w Poznaniu) – działacza społecznego w zaborze pruskim, polityka II RP obozu narodowego, posła na Sejm Ustawodawczy oraz I kadencji. W latach 1893–1920 red. naczelny „Poradnika Gospodarskiego”, „Gospodyni Wiejskiej”, a jednocześnie wydawca „Kalendarza Rolniczego Poradnika Gospodarskiego”.
TWARDA OPRAWA PÓŁSKÓREK WSPÓŁCZESNY, GRZBIET Z WYPUKŁYMI ZWIĘZAMI, TŁOCZENIAMI I ZŁOCENIAMI, BARWNE SZYLDY. KARTON MARMORYZOWANY. OBCIĘCIA KART BARWIONE. ZACHOWANE OBIE OKŁADKI WYDAWNICZE MIĘKKIE.
Stan BDB-/ wpisy i pieczęci własn. na k.przedtyt. i tyt., ŁADNY EGZEMPLARZ