[GLOGER Zygmunt]
KSIĘGA RZECZY POLSKICH
OPRACOWAŁ G.......
Druk. L. Anczyca i S-ki, Kraków 1896r.,str. 537, format 13,5x21 cm.
Wydawnictwo o charakterze encyklopedycznym dotyczące historii, kultury i obyczajów dawnej Polski.
TWARDA OPRAWA PÓŁPŁÓCIENNA Z EPOKI, KARTON MARMORYZOWANY, GRZBIET PODZIELONY NA POLA TŁOCZONYMI NA ŚLEPO LINIAMI, ZŁOCONA TYTULATURA
Stan BDB-/ wpis własn. na przedniej wyklejce, brakk.przedtyt., ŁADNY EGZEMPLARZ