olej, tektura; 64 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Aleksander Boba/ 1937
na odwrocie nalepka z TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH w Krakowie z numerem 1603/53 z autorem, tytułem: Martwa natura, datą: 1937 oraz technika wykonania.