brąz patynowany/drewniana podstawa, 35,00 x 11 x 11 cm, (wysokość z podstawą 45 cm), sygnowana, datowana i opisana: 'K.O. '19 3/4', na podstawie plakietka z opisem: 'MACIERZYŃSTWO'