PL EN DE

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

21/09/2019
Marian Mokwa (1889 Malary - 1987 Sopot), Fiordy w NarwikuMarian Mokwa (1889 Malary - 1987 Sopot), Fiordy w Narwiku

Cena wywoławcza
7 000 PLN
Rozpoczęcie aukcji na żywo
Jeśli chcesz licytować tę pozycję zgłoś ją do licytacji

Zapisz się do aukcji

Złóż limit

PLN
.00

Po ustawieniu limitu w czasie licytacji pozycja będzie automatycznie licytowana w Twoim imieniu do wysokości ustalonego limitu. Limit jest ukrytą ofertą, jego wartość nie jest znana innym użytkownikom i uaktywnia sę dopiero w trakcie licytacji na żywo na zasadzie podobnej do snajperów aukcji Allegro lub eBay. Ustawione limity można modyfikować do momentu rozpoczęcia licytacji danej pozycji.

Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite

akwarela, papier, 28,5 × 38,5 cm w św. passe-partout
sygn. p. d.: Mokwa
na odwrocie ołówkiem napis: Narwik (Norwegia) oraz nieczytelny napis długopisem

Wyślij wiadomość do organizatora aukcji

Twoja notatka

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Wyświetleń: 20 | Ulubione: 0

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także