Marian Mokwa (1889 Malary - 1987 Sopot), Fiordy w Narwiku

Marian Mokwa (1889 Malary - 1987 Sopot), Fiordy w NarwikuMarian Mokwa (1889 Malary - 1987 Sopot), Fiordy w Narwiku
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
akwarela, papier, 28,5 × 38,5 cm w św. passe-partout
sygn. p. d.: Mokwa
na odwrocie ołówkiem napis: Narwik (Norwegia) oraz nieczytelny napis długopisem
Aukcja Varia (31)
21 września 2019
Cena wywoławcza
1 613 EUR
2 311 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
1 959 EUR
143%
Wyświetleń: 81 | Ulubione: 1
Aukcja Varia (31)
21 września 2019

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]