litografia barwna, papier, 55,5 × 46 cm (zadruk), 74,5 × 54,5 cm (arkusz)
sygn. i dat. p. g. na kamieniu: Kisling
opis. l. d. ołówkiem: XLI/L oraz p. d.: sucha pieczęć ATELIER KISLING i odręczny podpis ołówkiem: Jean Kisling