Kunz Meyer-Waldeck (1859 Mittawa-1953 Neuburg am Inn), Rybacy ciągnący sieci

5
Kunz Meyer-Waldeck (1859 Mittawa-1953 Neuburg am Inn), Rybacy ciągnący sieciKunz Meyer-Waldeck (1859 Mittawa-1953 Neuburg am Inn), Rybacy ciągnący sieci
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
olej, płótno, 62 × 90 cm
sygn. l. d.: KUNZ-MEYER
Aukcja Varia (31)
21 września 2019
Cena wywoławcza
2 995 EUR
Wyświetleń: 68 | Ulubione: 0
Aukcja Varia (31)
21 września 2019

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]