WCN
STAROŻYTNOŚĆ 82
ŚREDNIOWIECZE 67
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
ANGLIA 2
SKANDYNAWIA – DANIA (?) 1
SKANDYNAWIA – SZWECJA 2
KRZYŻOWCY – CYPR 1
NIDERLANDY 2
NIEMCY 10
WŁOCHY 1
POLSKA 38
Mieszko Bolesławic (syn Bolesława Chrobrego), późniejszy Mieszko II 1
Mazowsze 1
Bolesław III Krzywousty (1107–1138) - jako książę śląski (1097–1107) 2
Krakowskie 1
Anonimowe monety z ziem polskich i sąsiadujących (XIII/XIV w.) 10
Dolny Śląsk 9
Śląsk 1
Dolny Śląsk (?); 1
Krakowskie, Opactwo cysterskie w Jędrzejowie 2
Krakowskie i Sandomierskie 2
Księstwo sandomierskie 1
Krakowskie 3
Kazimierz III Wielki (1333–1370) 2
Ludwik I Andegaweński (1370–1382) 1
Władysław Warneńczyk (1434–1444) 1
POMORZE GDAŃSKIE 1
ŚLĄSK 1
ZAKON KRZYŻACKI 8
POLSKA NOWOŻYTNA 237
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 36
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 23
BANKNOTY 24
KWITY I PAPIERY WARTOŚCIOWE 1
MEDALE 28
ORDERY I ODZNACZENIA 3
MONETY ZAGRANICZNE 110

Stan zachowania

77 aukcja WCN

Następna kategoria
+