208

R-, Zygmunt I Stary, Denar bez daty, Elbląg, piękny

NGC MS61
Stan zachowania: NGC MS61
Estymacje: 224 - 336 EUR
Literatura: Kopicki 7070 R2, Tyszkiewicz wyceniał na 1,5 marki w złocie.
Imponującej jakości denar. Piękny menniczy numizmat, mocny połysk, głębokie bicie, nietknięte obiegiem detale, wspaniała prezencja ogólna, atrakcyjna patyna. Moneta do najlepszych kolekcji.
Aukcja 17
24 października 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
112 EUR
224 - 336 EUR
Stan zachowania
NGC MS61
258 EUR
230%
Wyświetleń: 88 | Ulubione: 10

WDA - MiM

Aukcja 17

  100

WDA - MiM
Warszawski Dom Aukcyjny Mariusz Walendzik
ul. Porajów 1 / 41
03-188 Warszawa