POLSKA. Portret mężczyzny; wyd. ok. 1933; cz.-b., stan sł., uszkodzona

9
POLSKA. Portret mężczyzny; wyd. ok. 1933; cz.-b., stan sł., uszkodzonaPOLSKA. Portret mężczyzny; wyd. ok. 1933; cz.-b., stan sł., uszkodzona
POLSKA. Portret mężczyzny; wyd. ok. 1933; cz.-b., stan sł., uszkodzona, bez śladów obiegu (brak znaczka pocztowego, lub stempla), ale z tekstem odręcznym datowanym na 1933 rok na verso.
Fotografia, grafika, pocztówka, pamiątki – 7. Aukcja internetowa
05 października 2019
Cena wywoławcza
10 PLN
Wyświetleń: 17 | Ulubione: 0
05 października 2019

  > 5
  100

  1. Antykwariat Wu-eL (Sprzedający) gwarantuje zgodność cech licytowanych obiektów z opisem katalogowym.
  2. Postąpienie podczas licytacji wynosi:
    1. od 1 zł o 5 zł
    2. od 100 zł o 10 zł
    3. od 500 zł o 20 zł
    4. od 1000 zł o 50 zł
    5. od 5000 zł o 100 zł
    6. od 10000 zł o 200 zł
  3. Do ceny wylicytowanej dolicza się 10% opłaty aukcyjnej (w sprzedaży poaukcyjnej – 15%).
  4. Prawo własności do wylicytowanego obiektu i jego odbiór następuje po zapłaceniu przez nabywcę całości wylicytowanej kwoty wraz z opłatą organizacyjną.
  5. Sprzedający ma prawo do wycofania obiektu z aukcji bez podania przyczyny.
  6. Biblioteka Jagiellońska i Biblioteka Narodowa mają prawo pierwokupu po cenach wylicytowanych.
  7. Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: (91) 488 86 97, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 ‒ 17.00 lub pod adresem e-mail: [email protected]
  8. Wzięcie udziału w licytacji jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.
Antykwariat Wu-eL
account_balance ul. św. Wojciecha 1, 70-410 Szczecin