Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Kolory
Etykiety BETA info
Tagi

Fotografie - Aukcje internetowe Licytacje online

Zapoznaj się z bogatą kolekcją fotografii artystycznej oraz portretowej. Aukcja fotografii kolekcjonerskiej to jedyna taka szansa, aby dołączyć do grona posiadaczy unikalnych zdjęć wykonanych w drugiej połowie XIX wieku oraz współczesnych kadrów należących do polskich i zagranicznych artystów. W naszym serwisie internetowym OneBid znajdziesz aukcje fotografii, o które warto także wzbogacić swoje dotychczasowe zbiory. Dołącz do nas już dziś i rozpocznij licytację. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aukcjami fotografii.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Aukcja fotografii - czym jest fotografia kolekcjonerska?

Pasjonaci sztuki, kolekcjonerzy oraz inwestorzy coraz chętniej sięgają po alternatywne lokaty kapitału. Jednym z takich źródeł są stare fotografie, które noszą znamiona fotografii kolekcjonerskiej. Fotografia kolekcjonerska pozyskana na aukcjach fotografii oczywiście może być nie tylko ochroną własnych oszczędności, ale również może być licytowana ze względu na swoją wartość estetyczną. Z definicji fotografia określana tym przymiotnikiem może być zdjęciem dawnych lub też współczesnym, jednak musi posiadać wysokie i ponadczasowe walory artystyczne, a odbitki powinny być wykonane technikami archiwalnymi, tradycyjnymi. Ponadto muszą być właściwie sygnowane i najlepiej być częścią limitowanej serii. Ważny jest też rodzaj ich przechowywania. Należy fotografie tego typu gromadzić z dala m.in. od środków chemicznych, najlepiej w zacienionym miejscu i w oprawie z passe-partout i szybą. Takie fotografie mogą być wycenione na setki dolarów. Najdroższą fotografię sprzedano za ponad 4 miliony dolarów. Była to Rhein II autorstwa Andreasa Gursky'ego. Fotografie kolekcjonerskie to jednak niejedyne elementy, które można spotkać na aukcjach fotografii. W serwisie OneBid czekają na Ciebie aukcje fotografii portretowej i wiele więcej.

Aukcje fotografii - fotografie z autografem

Oferta platformy aukcyjnej OneBid jest szeroka i zróżnicowana. Znajdziesz m.in. aukcje fotografii portretowej, reportażowej, czy unikalne fotografie z autografem. Szczególnie te ostatnie zajmują sporą część naszej oferty, a biorąc udział w takiej aukcji fotografii możesz wylicytować niesamowitą pamiątkę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientom każda aukcja fotografii posiada własną kartę, gdzie nie tylko obecny jest opis, ale również większy wybór zdjęć przedstawiający stan danej fotografii. W niektórych przypadkach dostępne są także biogramy autorów. Nasze aukcje dedykowane są zarówno koneserom, wytrawnym kolekcjonerom, czy inwestorom, jak i osobom, które szukają zdjęcia z autografem ulubionej osobistości. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - zapraszamy do kontaktu! Nasz profesjonalny zespół jest do Twojej dyspozycji i chętnie służy radą. Sprawdź koniecznie!

OneBid - Twoje internetowe aukcje fotografii

Nowoczesna platforma aukcyjna OneBid powstała w 2014 roku. Od początku istnienia umożliwia udział na żywo przez internet w licytacjach nie tylko aukcji fotografii, ale również wielu innych przedmiotów. Naszym klientom oferujemy znakomite aukcje dotyczące malarstwa dawnego, malarstwa współczesnego, książek i starodruków, czy zegarów i zegarków. Dużą popularnością cieszą się również różnego rodzaju kolekcje np. monet, czy znaczków. Jakość oferowanych przez nas usług oraz funkcjonalność naszego serwisu w niczym nie ustępuje innym zagranicznym serwisom tego typu - OneBid to światowa czołówka!

Jeżeli chcesz wylicytować na aukcjach fotografii unikatowe i niepowtarzalne kadry to gorąco zachęcamy do skorzystania z serwisu aukcyjnego Onebid. Dzięki nam weźmiesz udział w licytacji, która odbywa się w czasie rzeczywistym i być może już niedługo wejdziesz w posiadanie unikalnej fotografii. Nie przeocz nowości oraz aukcji fotografii i nie tylko i zapisz się do newslettera. Zarejestruj się na stronie, aby wziąć udział w licytacji. Dokonuj zakupów przez Internet przez całą dobę bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujesz.

keyboard_arrow_up
+