Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Kolory
Etykiety BETA info
Tagi
Lokalizacja

Fotografie - Aukcje internetowe Licytacje online

Zapoznaj się z bogatą kolekcją fotografii artystycznej oraz portretowej. Aukcja fotografii kolekcjonerskiej to jedyna taka szansa, aby dołączyć do grona posiadaczy unikalnych zdjęć wykonanych w drugiej połowie XIX wieku oraz współczesnych kadrów należących do polskich i zagranicznych artystów. W naszym serwisie internetowym OneBid znajdziesz aukcje fotografii, o które warto także wzbogacić swoje dotychczasowe zbiory. Dołącz do nas już dziś i rozpocznij licytację. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aukcjami fotografii.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Aukcja fotografii - czym jest fotografia kolekcjonerska?

Pasjonaci sztuki, kolekcjonerzy oraz inwestorzy coraz chętniej sięgają po alternatywne lokaty kapitału. Jednym z takich źródeł są stare fotografie, które noszą znamiona fotografii kolekcjonerskiej. Fotografia kolekcjonerska pozyskana na aukcjach fotografii oczywiście może być nie tylko ochroną własnych oszczędności, ale również może być licytowana ze względu na swoją wartość estetyczną. Z definicji fotografia określana tym przymiotnikiem może być zdjęciem dawnych lub też współczesnym, jednak musi posiadać wysokie i ponadczasowe walory artystyczne, a odbitki powinny być wykonane technikami archiwalnymi, tradycyjnymi. Ponadto muszą być właściwie sygnowane i najlepiej być częścią limitowanej serii. Ważny jest też rodzaj ich przechowywania. Należy fotografie tego typu gromadzić z dala m.in. od środków chemicznych, najlepiej w zacienionym miejscu i w oprawie z passe-partout i szybą. Takie fotografie mogą być wycenione na setki dolarów. Najdroższą fotografię sprzedano za ponad 4 miliony dolarów. Była to Rhein II autorstwa Andreasa Gursky'ego. Fotografie kolekcjonerskie to jednak niejedyne elementy, które można spotkać na aukcjach fotografii. W serwisie OneBid czekają na Ciebie aukcje fotografii portretowej i wiele więcej.

Aukcje fotografii - fotografie z autografem

Oferta platformy aukcyjnej OneBid jest szeroka i zróżnicowana. Znajdziesz m.in. aukcje fotografii portretowej, reportażowej, czy unikalne fotografie z autografem. Szczególnie te ostatnie zajmują sporą część naszej oferty, a biorąc udział w takiej aukcji fotografii możesz wylicytować niesamowitą pamiątkę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientom każda aukcja fotografii posiada własną kartę, gdzie nie tylko obecny jest opis, ale również większy wybór zdjęć przedstawiający stan danej fotografii. W niektórych przypadkach dostępne są także biogramy autorów. Nasze aukcje dedykowane są zarówno koneserom, wytrawnym kolekcjonerom, czy inwestorom, jak i osobom, które szukają zdjęcia z autografem ulubionej osobistości. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - zapraszamy do kontaktu! Nasz profesjonalny zespół jest do Twojej dyspozycji i chętnie służy radą. Sprawdź koniecznie!

OneBid - Twoje internetowe aukcje fotografii

Nowoczesna platforma aukcyjna OneBid powstała w 2014 roku. Od początku istnienia umożliwia udział na żywo przez internet w licytacjach nie tylko aukcji fotografii, ale również wielu innych przedmiotów. Naszym klientom oferujemy znakomite aukcje dotyczące malarstwa dawnego, malarstwa współczesnego, książek i starodruków, czy zegarów i zegarków. Dużą popularnością cieszą się również różnego rodzaju kolekcje np. monet, czy znaczków. Jakość oferowanych przez nas usług oraz funkcjonalność naszego serwisu w niczym nie ustępuje innym zagranicznym serwisom tego typu - OneBid to światowa czołówka!

Niepowtarzalne kadry nie tylko dla kolekcjonerów

Jeżeli odwiedziłeś nasz serwis po raz pierwszy i zastanawiasz się, czy prezentowane licytacje fotografii są strzałem w dziesiątkę wyłącznie dla kolekcjonerów, to musisz wiedzieć, że z powodzeniem mogą zdecydować się na nie również te osoby, które po prostu szukają do swojego domu, mieszkania, czy innego prowadzonego obiektu — przepięknych dekoracji ściennych. Jesteśmy przekonani, że zachwycą Cię właśnie stare fotografie. Cena poszczególnych propozycji jest bardzo atrakcyjna. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, aby móc cieszyć się pięknymi fotografiami, wcale nie trzeba wydawać od razu ogromnej liczby pieniędzy. Na naszym portalu aukcyjnym można znaleźć wiele, naprawdę wyjątkowych modeli, których cena jest niezwykle atrakcyjna. A to sprawia, że więcej osób może pozwolić sobie na wzięcie udziału w licytacjach.

Czym jeszcze zachwycą Cię te fotografie?

Nasze aukcje fotografii to prawdziwa gratka dla osób, które chcą cieszyć się realnymi dziełami sztuki. Tutaj bez względu na to, czy postawisz na duże, czy też na mniejsze formaty, możesz być pewien, że będziesz zadowolony z licytowania danego przedmiotu. Od nowoczesnych fotografii ludzi po te nawiązujące do natury, czy ukazujące piękno miast. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nie mógł jednocześnie licytować nie tylko jednego produktu. Biorąc pod uwagę to, jak intuicyjny jest nasz serwis, na pewno nie będziesz mieć problemów z tym, aby znaleźć fotografie, które Cię interesują.

Licytowanie w OneBid — to proste i przyjemne

Wybrana aukcja fotografii zainteresowała Cię na tyle, że chciałbyś złożyć na nią zamówienie? Nigdy wcześniej tego nie robiłeś i obawiasz się, że sobie nie poradzisz? Zupełnie niepotrzebnie! Naszym priorytetem w OneBid jest pokazanie właśnie tego, że licytowanie może być proste, przyjemne i naprawdę satysfakcjonujące. Na pewno ucieszy Cię również to, że oprócz samych, prezentowanych w tej kategorii fotografii, możesz licytować o wiele więcej! Nasz portal aukcyjny umożliwia Ci licytowanie z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Co więcej, nie musisz nawet na bieżąco śledzić danej aukcji, wystarczy, że ustawisz interesujący Cię limit, do którego ewentualnie zakupisz daną fotografię, czy inne dzieło sztuki. Widzisz jakie to proste? Wszystkie informacje dotyczące konkretnej licytacji znajdziesz po kliknięciu w daną fotografię, która Cię zainteresowała. Znajdziesz tam między innymi czas, który pozostał do jej zakończenia. Dzięki temu na pewno się nie spóźnisz!

Kolekcjonerskie fotografie, obok których trudno przejść obojętnie. Na naszym portalu aukcyjnym znajdziesz je bez najmniejszego problemu. Zresztą czeka tutaj na Ciebie również wiele innych, prawdziwie zachwycających produktów. Powiększ swoje kolekcje i ciesz się niepowtarzalnymi przedmiotami, za które możesz zapłacić naprawdę niewiele. Zapraszamy serdecznie.

keyboard_arrow_up