Noty monet, medali i banknotów

Stan zachowania

Grading

Tagi

Monety - Aukcje internetoweLicytacje online

Wartościowe czy okolicznościowe monety - aukcje, w których biorą udział kolekcjonerzy z całego świata to wyjątkowa okazja na zdobycie unikatowych egzemplarzy monet każdego rodzaju. W naszym serwisie internetowym każdy kolekcjoner znajdzie aukcje monet wyjątkowych, dzięki którym zwiększy swoją kolekcję o wymarzone egzemplarze. Aukcje monet cieszą się ogromną popularnością od lat, głównie ze względu na swoją wartość historyczną, ale też i materialną. Wśród kolekcjonerów można znaleźć zarówno historyków, archeologów, jak i bankierów czy finansistów, lub po prostu miłośników i pasjonatów, dla których kolekcjonerstwo to przede wszystkim hobby. Licytacje monet to także doskonała okazja na zdobycie niekonwencjonalnego prezentu dla bliskiej osoby bądź prezentu wartościowego, będącego inwestycją w przyszłość młodych członków rodziny.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Aukcja starych monet dla prawdziwych pasjonatów historii

Niewątpliwie, dużym zainteresowaniem wśród kolekcjonerów cieszą się aukcje starych monet. W naszym serwisie internetowym możesz trafić na licytacje monet nawet z wieków średnich, czy z początków istnienia pieniądza jako środka płatniczego. Aukcja starych monet może okazać się jedyną i niepowtarzalną szansą na uzupełnienie swojej kolekcji w unikatowe egzemplarze najwcześniejszych monet, będących niemalże odkryciem archeologicznym. Nieoceniona wartość historyczna tych artefaktów sprawia, że z biegiem czasu znacząco zyskują one na swojej wartości materialnej. Możesz mieć na własność, a nie tylko oglądać w muzeum stare monety. Aukcje dają Ci dostęp do starych monet z całego świata, nie tylko polskich. Znajdziesz na nich denary, monety litewskie austriackie, rosyjskie, niemieckie, z początków kształtowania się państwa europejskich. Aukcje monet takich jak grosze i półgrosze z czasów Zygmunta I Starego, czy francuskie monety z czasów Henryka IV to tylko wybrane przykłady licytacji monet historycznych.

Pamiątkowe monety okolicznościowe

Na naszych aukcjach monet możesz licytować także monety okolicznościowe wydane przez Narodowy Bank Polski z okazji upamiętnienia ważnych wydarzeń historycznych oraz rocznic. Aukcja monet okolicznościowych to doskonałe miejsce dla pasjonatów historii. Możesz na niej znaleźć monety upamiętniające np. chrzest Polski, wybór Karola Wojtyły na Papieża, związane z wybuchem drugiej wojny światowej, czy odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Licytacje monet okolicznościowych cieszą się ogromną popularnością, głównie przez wzgląd na wartość pamiątkową dostępnych na nich przedmiotów, jednak z biegiem czasu i one nabierają wartości materialnej. Mogą więc również stanowić doskonałą okazję dla inwestorów, pragnących pomnożyć swój kapitał. W naszym serwisie internetowym masz dostęp do aukcji różnych domów kolekcjonerskich na całym świecie, dzięki czemu możesz licytować także monety okolicznościowe z innych państw, upamiętniające nie tylko polskie wydarzenia historyczne. Dzięki internacjonalizacji aukcje monet stwarzają doskonałą okazję do wymiany pamiątek oraz doświadczeń przez kolekcjonerów z całego świata.

onebid.pl - pamiątkowe, historyczne, okolicznościowe monety i aukcje online

Internetowy serwis aukcyjny onebid.pl oferuje Ci nieograniczony dostęp do zasobów światowych domów aukcyjnych. Z nami aukcje monet przebiegają fachowo i bezpiecznie, a przede wszystkim wygodnie. Licytacje monet online, w których możesz brać udział bez wychodzenia z domu, na wakacjach i z każdego miejsca na świecie to prawdziwy komfort, dzięki któremu nie ominą Cię najciekawsze okazje, unikatowe egzemplarze kolekcje, czy niepowtarzalna aukcja starych monet. Współpracujemy nie tylko z polskimi domami aukcyjnymi, ale także światowymi instytucjami, takimi jak Coins.ee, dzięki czemu możesz uczestniczyć w wymianie kolekcjonerskich egzemplarzy na aukcjach monet z całego świata i z każdej epoki historycznej.

keyboard_arrow_up
+