Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Orientacja
Rozmiar
Aukcje sztuki / Artyści
Tagi

Rzeźby - Aukcje internetowe Licytacje online

Aukcje rzeźby cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród koneserów sztuki, lecz także wśród osób prywatnych, chcących wyposażyć swoje wnętrza w unikatowe dodatki, tworzące ciekawe aranżacje. Sztuka współczesna oferuje bowiem wachlarz możliwości wykorzystania swoich dzieł. Rzeźby mogą być doskonałą dekoracją zarówno ogrodu, jak i salonu, kuchni, czy sypialni, a także biura oraz kancelarii. Wybitni artyści wystawiają swoje rzeźby na sprzedaż nie tylko w celach zarobkowych, ale także z myślą o szerzeniu myśli o praktycznym wymiarze różnego rodzaju form artystycznych, ponieważ na naszych aukcjach pojawiają się także rzeźby będące przedmiotem użytku codziennego lub użyteczne w obrzędach liturgicznych, takie jak np. monstrancje. I bez wątpienia są to prawdziwe dzieła sztuki. Swoje rzeźby na sprzedaż wystawiają także osoby będące, np. autorami instalacji plastycznych, czy scenografii filmowych, które pragną swój talent zaprezentować szerszemu gronu odbiorców. Aukcje rzeźby w naszym serwisie internetowym zawierają modernistyczne działa sztuki współczesnej, wykonane z niekonwencjonalnych jak na rzeźbiarstwo materiałów, np. aluminium, pleksiglasu, czy różnego rodzaju tkaniny. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem sztuki klasycznej, znajdziesz u nas także aukcje rzeźby wykonanej w mosiądzu, brązie, marmurze czy drewnie.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Uniwersalne rzeźby na sprzedaż

W ofercie naszego serwisu aukcyjnego znajdziesz uniwersalne rzeźby na sprzedaż, które dopasujesz do każdego rodzaju wnętrza. Współczesna rzeźba nie musi mieć bowiem charakteru antycznego, z jakim zazwyczaj kojarzy się rzeźbiarstwo. Nie musi być także monumentalnych rozmiarów. Prawdziwym pokazem kunsztu i talentu autora są aukcje rzeźby minimalistycznej - nie tylko w formie, ale także w rozmiarze. Minimalistyczna forma - to sztuka jasnego przekazu myśli twórczej autora, natomiast niewielkich rozmiarów figurki rzeźbiarskie to pokaz talentu, dokładności, dbałości o najdrobniejsze detale. Oba te aspekty świadczą o wielkości artysty. Dzięki nim właśnie rzeźby na sprzedaż są wyjątkowo uniwersalne, ponieważ zawsze znajdziesz na nie miejsce - czy to na biurku, w gablocie lub półce w gabinecie. Aukcje rzeźby cieszą się ogromną popularnością również ze względu na różną stylistykę oferowanych na nich przedmiotów. Dostępne są na nich rzeźby na sprzedaż o nowoczesnym charakterze i formie, jak i wyjątkowo wyrafinowane dzieła sztuki związanej z kultem religijnym. Rzeźby na sprzedaż mogą przedstawiać martwą naturę, zwierzęta, przedmioty codziennego użytku, rośliny, a nawet sceny czy sytuacje zamknięte w czasie. Mogą być też przedmiotami abstrakcyjnymi - kreatywnym przekazem idei czy światopoglądu, wszak w środowisku artystycznym mówi się, że rzeźby mają duszę. I to prawda, ponieważ za wieloma stoi jakaś historia i jakiś bardziej, lub mniej uniwersalny przekaz.

onebid.pl - Twoje sprawdzone aukcje rzeźby artystycznej

Serwis aukcyjny onebid.pl został stworzony z myślą o miłośnikach każdego rodzaju sztuki. Dla koneserów rzeźbiarstwa artystycznego przygotowaliśmy aukcje rzeźby klasycznej, modernistycznej czy choćby religijnej i liturgicznej. Współpracujemy z największymi domami sztuki w Polsce oferującymi nietuzinkowe i unikatowe rzeźby na sprzedaż wybitnych artystów polskich i zagranicznych. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem małych figurek rzeźbiarskich, czy wielkoformatowych i unikatowych dzieł sztuki, nasze aukcje rzeźby pozwolą Ci na zdobycie przedmiotu o bezcennej wartości artystycznej, jedynego w swoim rodzaju i unikatowego, którego nie będzie miał nikt inny. Unikatowe rzeźby na sprzedaż to doskonała inwestycja. Inwestycja w sztukę to nie tylko wsparcie artystów, lecz także szansa na powiększenie swojego kapitału. Onebid.pl to doświadczony serwis aukcyjny oferujący Ci bezpieczne transakcje oraz możliwość uczestnictwa online w aukcjach największy galerii sztuki w czasie rzeczywistym.

Czy rzeźby pasują wyłącznie do klasycznych i dużych przestrzeni?

Podkreśliliśmy już, że naszym zdaniem prezentowane na zamieszczonych tutaj licytacjach rzeźby stanowią prawdziwą gratkę zarówno dla kolekcjonerów, jak i dla osób, które chcą pięknie urządzić, czy też po prostu odświeżyć dotychczas użytkowane wnętrza. Warto jednak zadać sobie i odpowiedzieć na pytanie, czy rzeźby i wyjątkowe posągi to wyposażenie, które jest zarezerwowane wyłącznie do tradycyjnych przestrzeni? Czy mogą na nie postawić wyłącznie te osoby, które dysponują naprawdę sporym metrażem wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń? Ależ oczywiście, że nie. Możliwości jest o wiele więcej, dlatego z tych ponadczasowych ozdób nie warto rezygnować bez względu na aranżację. Oryginalne rzeźby na sprzedaż, które możesz wylicytować w OneBid, uświetnią Twój nowoczesny taras, przedpokój, a nawet salon. Pamiętaj po prostu o tym, aby zdecydować się na takie warianty, które będą w danej przestrzeni ładnie się odnajdywać. U nas czekają na Ciebie naprawdę różne aukcje. Rzeźby, które świetnie wpiszą się w stylistykę Twojego domu i podwórka, znajdziesz więc bez żadnego problemu.

Dlaczego jeszcze posągi i rzeźby to świetna propozycja na ozdobę pomieszczeń?

Wiesz, że dawne, antyczne rzeźby i posągi kojarzyły się przede wszystkim z takimi ozdobami, które zajmują całą masę miejsca i są zarezerwowane wyłącznie do określonych przestrzeni. Na szczęście z tymi tworzonymi bardziej współcześnie już tak nie jest. Często mamy do czynienia właśnie z niewielkimi posążkami, które stanowią strzał w dziesiątkę nawet do tych miejsc, w których trudno zagospodarować jest wolne miejsce na podłodze. Rzeźby na sprzedaż, które tutaj wybierzesz, mogą zagościć na stole, szafce, czy nawet na kominku. Wiele różnych propozycji znacząco ułatwia znalezienie tej najbardziej pasującej. Jesteśmy też przekonani, że ucieszy Cię fakt, że w OneBid służymy pomocą podczas licytacji. Jeśli nigdy wcześniej nie kupowałeś w ten sposób, to nie musisz się tym ani trochę martwić! Chętnie Ci podpowiemy i poprowadzimy przez cały proces licytacji.

Rzeźby, posągi i wiele innych dzieł sztuki w OneBid

Jeżeli już znasz nasz serwis aukcyjny, to na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że rzeźby i posągi na sprzedaż to tylko jedna z naprawdę wielu kategorii, która tutaj na Ciebie czeka. Ku uciesze naszych licytujących — jest ich o wiele więcej! Możesz wybierać dla siebie zarówno mniejsze, jak i większe dzieła sztuki. Kolekcjonerskie pocztówki, znaczki, a nawet monety. Nie brakuje także znamienitych starodruków i wyjątkowej biżuterii. W OneBid odpowiadamy na najbardziej wymagające potrzeby!

Uświetnij swój dom lub powiększ swoje kolekcjonerskie zbiory o wyjątkowe modele rzeźb i posągów, które możesz bez żadnego problemu wylicytować w OneBid. Licytuj wiele produktów naraz bez konieczności brania udziału w licytacjach 'na żywo'. Zobacz, jakie to proste i doceń możliwość powiększenia swoich kolekcji o wyjątkowe produkty.

keyboard_arrow_up