Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Kolory
Aukcje sztuki / Artyści
Etykiety BETA info
Tagi

Rzeźby - Aukcje internetowe Licytacje online

Aukcje rzeźby cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród koneserów sztuki, lecz także wśród osób prywatnych, chcących wyposażyć swoje wnętrza w unikatowe dodatki, tworzące ciekawe aranżacje. Sztuka współczesna oferuje bowiem wachlarz możliwości wykorzystania swoich dzieł. Rzeźby mogą być doskonałą dekoracją zarówno ogrodu, jak i salonu, kuchni, czy sypialni, a także biura oraz kancelarii. Wybitni artyści wystawiają swoje rzeźby na sprzedaż nie tylko w celach zarobkowych, ale także z myślą o szerzeniu myśli o praktycznym wymiarze różnego rodzaju form artystycznych, ponieważ na naszych aukcjach pojawiają się także rzeźby będące przedmiotem użytku codziennego lub użyteczne w obrzędach liturgicznych, takie jak np. monstrancje. I bez wątpienia są to prawdziwe dzieła sztuki. Swoje rzeźby na sprzedaż wystawiają także osoby będące, np. autorami instalacji plastycznych, czy scenografii filmowych, które pragną swój talent zaprezentować szerszemu gronu odbiorców. Aukcje rzeźby w naszym serwisie internetowym zawierają modernistyczne działa sztuki współczesnej, wykonane z niekonwencjonalnych jak na rzeźbiarstwo materiałów, np. aluminium, pleksiglasu, czy różnego rodzaju tkaniny. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem sztuki klasycznej, znajdziesz u nas także aukcje rzeźby wykonanej w mosiądzu, brązie, marmurze czy drewnie.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Uniwersalne rzeźby na sprzedaż

W ofercie naszego serwisu aukcyjnego znajdziesz uniwersalne rzeźby na sprzedaż, które dopasujesz do każdego rodzaju wnętrza. Współczesna rzeźba nie musi mieć bowiem charakteru antycznego, z jakim zazwyczaj kojarzy się rzeźbiarstwo. Nie musi być także monumentalnych rozmiarów. Prawdziwym pokazem kunsztu i talentu autora są aukcje rzeźby minimalistycznej - nie tylko w formie, ale także w rozmiarze. Minimalistyczna forma - to sztuka jasnego przekazu myśli twórczej autora, natomiast niewielkich rozmiarów figurki rzeźbiarskie to pokaz talentu, dokładności, dbałości o najdrobniejsze detale. Oba te aspekty świadczą o wielkości artysty. Dzięki nim właśnie rzeźby na sprzedaż są wyjątkowo uniwersalne, ponieważ zawsze znajdziesz na nie miejsce - czy to na biurku, w gablocie lub półce w gabinecie. Aukcje rzeźby cieszą się ogromną popularnością również ze względu na różną stylistykę oferowanych na nich przedmiotów. Dostępne są na nich rzeźby na sprzedaż o nowoczesnym charakterze i formie, jak i wyjątkowo wyrafinowane dzieła sztuki związanej z kultem religijnym. Rzeźby na sprzedaż mogą przedstawiać martwą naturę, zwierzęta, przedmioty codziennego użytku, rośliny, a nawet sceny czy sytuacje zamknięte w czasie. Mogą być też przedmiotami abstrakcyjnymi - kreatywnym przekazem idei czy światopoglądu, wszak w środowisku artystycznym mówi się, że rzeźby mają duszę. I to prawda, ponieważ za wieloma stoi jakaś historia i jakiś bardziej, lub mniej uniwersalny przekaz.

onebid.pl - Twoje sprawdzone aukcje rzeźby artystycznej

Serwis aukcyjny onebid.pl został stworzony z myślą o miłośnikach każdego rodzaju sztuki. Dla koneserów rzeźbiarstwa artystycznego przygotowaliśmy aukcje rzeźby klasycznej, modernistycznej czy choćby religijnej i liturgicznej. Współpracujemy z największymi domami sztuki w Polsce oferującymi nietuzinkowe i unikatowe rzeźby na sprzedaż wybitnych artystów polskich i zagranicznych. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem małych figurek rzeźbiarskich, czy wielkoformatowych i unikatowych dzieł sztuki, nasze aukcje rzeźby pozwolą Ci na zdobycie przedmiotu o bezcennej wartości artystycznej, jedynego w swoim rodzaju i unikatowego, którego nie będzie miał nikt inny. Unikatowe rzeźby na sprzedaż to doskonała inwestycja. Inwestycja w sztukę to nie tylko wsparcie artystów, lecz także szansa na powiększenie swojego kapitału. Onebid.pl to doświadczony serwis aukcyjny oferujący Ci bezpieczne transakcje oraz możliwość uczestnictwa online w aukcjach największy galerii sztuki w czasie rzeczywistym.

Statystyki działu Rzeźby


W ostatnich 12 miesiącach w dziale Rzeźby na aukcjach oferowanych było 3 307 pozycji, z czego sprzedanych zostało 1 207, co stanowi 36.50%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 2 261 862 EUR przy średniej cenie 1 874 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Rzeźby
 • 173 477 EUR, Ryszard Winiarski (1936-2006), Obiekt przestrzenny, 1973
 • 56 674 EUR, Stanisław Jackowski (1887-1951), Tancerka
 • 52 184 EUR, Ukoronowanie Najświętszej Maryi Panny, Austria 1500-1530
 • 46 177 EUR, Adam Arabski (ur. 1978), Bez tytułu, z cyklu "Skorupy pamięci", 2022
 • 44 048 EUR, Wojtek Siudmak (ur. 1942), Metamorphosis, 2022
 • 25 829 EUR, Rafał Olbiński (ur. 1943 Kielce), La Donna del Lago, 2020
 • 24 210 EUR, Adam Arabski (ur. 1978), Bez tytułu, z cyklu "Skorupy pamięci", 2022
 • 23 461 EUR, Grzegorz Gwiazda, Nielot
 • 21 112 EUR, Igor Mitoraj 1944 Oederan – 2014 Paryż, Bez tytułu, ok. 1990
 • 20 396 EUR, Tomasz Sętowski (ur. 1961), Asteria

 • keyboard_arrow_up
  +