Sztuka użytkowa

Następna kategoria

Statystyki działu Sztuka użytkowa

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Sztuka użytkowa na aukcjach oferowanych było 898 pozycji, z czego sprzedanych zostało 249, co stanowi 27.73%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 80 617 EUR przy średniej cenie 324 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Sztuka użytkowa
  • 6 054 EUR, KADZIELNICA, Południowe Chiny, XIX w.
  • 5 221 EUR, Pieczęć z herbem Książąt Radziwiłłów - Trąby
  • 4 142 EUR, LASKA SZPADA, WARSZAWA, 1896 R.
  • 2 840 EUR, Tłok pieczętny hrabiów Potockich z herbem Pilawa;
  • 2 200 EUR, CIUPAGA PAMIĄTKOWA 2 PU GROCHOWSKICH
  • 1 946 EUR, Tłok pieczętny z herbem Korczak hr. Branickiego
  • 1 712 EUR, Tłok pieczętny kontradmirała Józefa Unruga (1884-1973)
  • 1 504 EUR, Laska
  • 1 485 EUR, Wachlarz oprawiony w złoconą ramę
  • 1 424 EUR, ZESTAW MOSIĘŻNYCH PRZYBORÓW, XVIII W.

  • keyboard_arrow_up