Tkaniny

Statystyki działu Tkaniny

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Tkaniny na aukcjach oferowanych było 197 pozycji, z czego sprzedanych zostało 99, co stanowi 50.25%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 28 527 EUR przy średniej cenie 288 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Tkaniny
  • 10 489 EUR, Słuck, Manufaktura Karola Radziwiłła, Pas kontuszowy dwustronny, 3 ćw. XVIII w.
  • 5 268 EUR, MAKATA, Polska, Buczacz, pracownia Oskara Potockiego, ok. 1900
  • 1 434 EUR, Kobierzec modlitewny rodzinny, tzw. Saf
  • 1 139 EUR, ORZEŁ PMW, WZ 19
  • 1 087 EUR, BANDERA KRÓLESTWA POLSKIEGO
  • 1 028 EUR, Stanisław MICHNO (1927 - 1997), Gobeliny Cztery Pory Roku, niedatowany
  • 909 EUR, Kobierzec Isfahan
  • 825 EUR, Kilim w kwiaty
  • 713 EUR, Kilim podolski duży
  • 627 EUR, Werdiura ze sceną pejzażową

  • keyboard_arrow_up