Stan zachowania

Etykiety BETA info

Znaczki

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Znaczki

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Znaczki na aukcjach oferowanych było 7 488 pozycji, z czego sprzedanych zostało 586, co stanowi 7.83%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 21 603 EUR przy średniej cenie 37 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Znaczki
  • 1 562 EUR, Całości pocztowe, Polska głównie XIX wiek.
  • 916 EUR, Całość pocztowa "Jedynka" na liście z 1861 - z atestem
  • 808 EUR, Album przedwojennych znaczków polskich
  • 714 EUR, Kolekcja znaczków polskich 1944-2001, Tom I-XXIII + 15
  • 377 EUR, Wydział Narodowy Polski - 25 dolarów 1918 (1, 10x1)
  • 377 EUR, Wydział Narodowy Polski - 50 dolarów 1918 (1, 10x1)
  • 337 EUR, Wychodźctwo Ojczyźnie - 3 Maj 1918 - Cegiełki 2, 5, 10 i 25 dolarów (4)
  • 323 EUR, Wydział Narodowy Polski - 10 dolarów 1918 (1, 10x1)
  • 248 EUR, POWSTANIE WARSZAWSKIE
  • 238 EUR, P.(OLSKA) O.(rganizacja) W.(ojskowa). Walka o Niepodległość.

  • keyboard_arrow_up