Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Noty monet, medali i banknotów
Stan zachowania
Tagi

Znaczki - Aukcje internetowe Licytacje online

Kolekcjonowanie znaczków to hobby znane od wielu lat. Filatelistyka interesuje również Ciebie? Zbieranie znaczków pocztowych może być nie tylko pasją, lecz także sposobem na inwestycję. W OneBid znajdziesz wiele aukcji znaczków pocztowych. Ceny zazwyczaj kształtują się na poziomie już od kilkuset złotych. Sprawdź, jakie kolekcjonerskie znaczki pocztowe są dostępne i wzbogać swoją kolekcję o kolejne wyjątkowe przedmioty.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Rozpocznij zbieranie znaczków pocztowych

Zbieranie znaczków pocztowych to hobby, które szczególną popularnością cieszyło się kilka dekad temu. Obecnie zainteresowanie nim jest mniejsze, a średnia wieku osób zajmujących się filatelistyką jest dość wysoka. Ważne jest też, że starych znaczków pocztowych ubywa. To z jednej strony przykre, ale z drugiej sprawia, że właściciele wyjątkowych znaczków mają szansę zarobić.

Chcesz rozpocząć przygodę z kolekcjonowaniem zagranicznych lub polskich znaczków pocztowych? Dzięki OneBid możesz to zrobić! Zastanawiasz się, od czego zacząć? Rozpocznij od przygotowania sobie klasera – to właśnie w nim możesz przechowywać znaczki w bezpieczny sposób. Dlaczego to tak ważne? Jeśli chcesz w przyszłości sprzedawać egzemplarze, musisz zadbać o ich wygląd. Klaser dobrze chroni znaczki przed zniszczeniem. Ewentualne zagięcia, zadrapania czy wyblakły kolor negatywnie wpłyną na cenę znaczka. Do umieszczania egzemplarzy w klaserze służy pinceta filatelistyczna, która ma zaokrąglone końce, dzięki czemu znaczki nie ulegną zniszczeniu.

Dlaczego warto zbierać znaczki?

Kolekcjonowanie znaczków to hobby, które kiedyś było właściwie masowe. Dzisiaj jest już rzadsze, co jednak nie znaczy, że nie da się spotkać osób zainteresowanych filatelistyką. Rozpoczęcie zbierania znaczków to sposób na zawarcie nowych znajomości z osobami, które mają takie samo hobby jak Ty. Kolekcjonowanie ich to zajęcie dla osób w różnym wieku, choć obecnie zajmują się nim głównie starsze osoby. Rozpoczęcie zbierania znaczków nie wymaga tak dużego wkładu finansowego jak ma to miejsce w przypadku kolekcjonowania dzieł sztuki, na przykład obrazów. Próg wejścia jest więc mniejszy, a jednocześnie w przyszłości może się to okazać hobby, które przyniesie zarobki.

Jak licytować znaczki w OneBid?

Chcesz powiększyć kolekcję znaczków lub właśnie rozpoczynasz ich zbieranie? Zajrzyj na nasze aukcje znaczków pocztowych! W OneBid licytowanie jest niezwykle proste. Stare znaczki pocztowe możesz licytować z dowolnego miejsca, przez internet. Jak to zrobić? Zarejestruj się na naszym portalu aukcyjnym – nie zajmie Ci to wiele czasu. Następnie odnajdź interesującą Cię aukcję i zapisz się do niej. Możesz obserwować aukcję kolekcjonerskich znaczków pocztowych i licytować na żywo. Jeśli jednak nie możesz wtedy poświęcić na nią czasu, zdecyduj się na ustawienie limitu – to niezwykle wygodne rozwiązanie. Ustawienie limitu sprawi, że podczas aukcji znaczków pocztowych w Twoim imieniu licytacja będzie przebiegać automatycznie, oczywiście do momentu, aż nie przekroczy ustalonego przez Ciebie budżetu.

Nie tylko znaczki! Poznaj inne aukcje dostępne w OneBid!

Znaczki polskie i zagraniczne to tylko część dostępnych aukcji w OneBid! Nie brakuje również propozycji dla wielbicieli obrazów – zarówno dawnych, jak i współczesnych. Dostępne są też aukcje przedmiotów do domu. To między innymi efektowne lampy, dzięki którym urozmaicisz aranżację dowolnego pomieszczenia. Możesz zdecydować się również na dawne zabawki lub dekoracyjne świeczniki. Ciekawym elementem dekoracyjnym są również plakaty, które są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które rozpoczynają kolekcjonowanie wartościowych przedmiotów. Ich ceny są dość niskie, a wartość może kiedyś wzrosnąć. W OneBid znajdziesz też licytacje wartościowych książek oraz monet.

Zapraszamy do licytowania w OneBid

OneBid to portal aukcyjny, który istnieje od 2014 roku. Stworzyliśmy go w taki sposób, by był przejrzysty, a korzystanie z niego jak najwygodniejsze. Z łatwością znajdziesz interesujące Cię przedmioty. Zajrzyj do kategorii artyści, żeby odnaleźć nazwiska twórców, których najbardziej podziwiasz. Sprawdzisz, czy są dostępne aukcje ich dzieł. Możesz również dodać artystę do ulubionych, żeby otrzymywać powiadomienia, jeśli jakaś jego praca pojawi się na portalu aukcyjnym. Możesz również łatwo znaleźć interesujące Cię przedmioty dzięki wykorzystaniu naszej wyszukiwarki. Wpisz w nią dowolny temat dzieła i sprawdź, jakie aukcje są dostępne. Możesz również przeglądać interesujące Cię kategorie. Znajdziesz ogólne takie jak malarstwo, ale też podkategorie, na przykład malarstwo współczesne. Dzięki temu z łatwością sprawdzisz dzieła z Twojego ulubionego okresu. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym kolekcjonerem, czy od dawna powiększasz zbiory, skorzystaj z OneBid. Łatwe licytowanie, duży wybór aukcji i różnorodność przedmiotów sprawiają, że warto skorzystać z naszego portalu!

Statystyki działu Znaczki


W ostatnich 12 miesiącach w dziale Znaczki na aukcjach oferowanych było 7 319 pozycji, z czego sprzedanych zostało 334, co stanowi 4.56%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 11 440 EUR przy średniej cenie 34 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Znaczki
 • 417 EUR, SERIA 75 LAT HARCERSTWA POLSKIEGO
 • 393 EUR, SERIA MADONNY
 • 298 EUR, SERIA 75 LAT HARCERSTWA POLSKIEGO
 • 286 EUR, ZBIÓR 8 ZNACZKÓW z obozu internowanych z Wierzchowa
 • 257 EUR, Zestaw 100 kuponów premiowych na towary, Generalna Gubernia, 1943-44
 • 253 EUR, Generalna Gubernia, zestaw 3 arkuszy, 20 kwietnia 1942, Adolf Hitler.
 • 202 EUR, SERIA POWSTANIE WARSZAWSKIE
 • 184 EUR, Solidarność, KOLEKCJA znaczków i cegiełek w klaserze i luzem (~150szt)
 • 169 EUR, FDC Monte Cassino 27.06.1944r.
 • 167 EUR, KOMITET Polski Freiman.

 • keyboard_arrow_up
  +