Rynek Sztuki

194 Aukcja Dzieł Sztuki

20/01/2018, 12:00
Ilość pozycji: 112
Ceny wywoławcze: 200 - 46 000 PLN
Estymacje: 433 950 - 599 680 PLN
Licytowane będą tylko pozycje zgłoszone do licytacji przed rozpoczęciem aukcji

2

Otto Axer (1906-1983), Studium (1974)
3

Otto Axer (1906-1983), Japonka

1 700 PLN
4

Kiejstut Bereźnicki

Kiejstut Bereźnicki

2 500 PLN
5

Kiejstut Bereźnicki, olej, płótno, 65x81 cm
6

Jacek Bigoszewski (1945-1997), Z cyklu
7

Roman Biliński (1897-1981), Kwiaty (1961)
8

Roman Biliński (1897-1981), Słoneczniki (1956/1974)
9

Roman Biliński (1897-1981), Homar z winogronami (1969)
10

Tadeusz Brzozowski (1918-1987), Płatnerz (1960)
12

Wojciech Ćwiertniewicz, Nr 144(26/6/09)