Marciniak star_border
Sesja 1 , 09 lutego 09:00
MONETY POLSKIE DO 1864
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1 075
Monarchia pierwszych Piastów 28
GDAŃSK 205
ELBLĄG 11
TORUŃ 37
POZNAŃ 29
RYGA 81
Polska królewska 1306-1795 467
Polska pod zaborami 1772-1864 48
MONETY TRZECH AUGUSTÓW 169
Sesja 2 , 10 lutego 09:00
MONETY POLSKIE OD 1916, WMG, MEDALE, ZAGRANICA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1 093
Literatura i akcesoria 33
Monety związane z Polską 63
MEDALE POLSKIE 80
Monety zastępcze 9
Wolne Miasto Gdańsk 26
MONETY PRÓBNE IIRP 14
Polska 1916-1945 137
Polska od 1949 266
Monety i medale zagraniczne 344
MONETY ANTYCZNE 122
Grecja 19
Republika rzymska 1
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Cesarstwo rzymskie 61
Prowincje rzymskie 9
Bizancjum 31
Anastazjusz I 491-518 2
Justynian I 527-565 3
Justyn II 565-578 1
Maurycjusz 582-602 1
Fokas 602-610 2
Herakliusz 610-641 5
Konstans II 641-668 3
Konstantyn IV Pogonatos 668-685 1
Tyberiusz III 698-705 1
Leon V Armeńczyk 813-820 1
Teofil 829-842 1
Bazyli I 867-886 2
Konstantyn VII Porfirogeneta 913–959 1
X-XI w. anonimowe folisy 1
Konstantyn X Dukas 1059-1067 2
Michał VII 1071-1078 1
Aleksy I Komnen 1081-1118 1
Jan III Dukas (1222-1254) 2
Inne 1
Sesja 3 , 11 lutego 17:00
HISTORYCZNE PAPIERY WARTOŚCIOWE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 547
PAPIERY DŁUŻNE 125
Polisy ubezpieczeniowe 1
AKCJE POLSKIE 377
Gdańsk 9
Zagranica 35
Sesja 4 , 12 lutego 17:00
BANKNOTY POLSKIE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 504
Banknoty z Polską związane 24
KOLEKCJA FAŁSZERSTW 37
BANKNOTY POLSKIE 1794-2018 443
Sesja 5 , 13 lutego 17:00
BANKNOTY ZAGRANICZNE, NOTGELDY, FALERYSTYKA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 601
Banknoty zagraniczne 133
Kartki zaopatrzeniowe 1
BIAŁYSTOK | zaawansowana kolekcja 28
POLSKIE BANKNOTY ZASTĘPCZE 279
Bilety komunikacyjne 2
FALERYSTYKA 158
Stan zachowania

Aukcja 7 MONETY ANTYCZNE | Bizancjum | Teofil 829-842