Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 25 maja | 09:00
POLSKA DO 1864 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 | 26 maja | 11:00
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 | 27 maja | 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 | 28 maja | 17:00
BANKNOTY keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
Dokumenty 1
Insurekcja Kościuszkowska 1794 8
Królestwo Polskie 1824-1866 3
Marki polskie 1916-1923 39
Waluta złotowa 1919-1938 43
Bilety zdawkowe 9
1919-1924 15
1925-1929 12
1929-1938 7
Bank Polski na emigracji 1939 5
Okupacja 1939-1945 21
PRL 1944-1965 85
Pewex, Baltona, Orbis itp. 4
Banknoty z Nadrukami 5
PRL i IIIRP 1974-1993 33
III RP od 1994 17
PWPW 43
Sesja 5 | 29 maja | 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Stan zachowania

Aukcja 8

4411
PMG 64
4412
St. 1/1-

WZÓR 2 złote 1925 - perforacja

Cena końcowa
978 PLN
4413
St. 1-

2 złote 1925

Cena końcowa
3 565 PLN
4414
PMG 30
4415
PMG 66 EPQ
4416
St. 1-
4417
St. 1-
4418
St. 1-
4419
St. 1-
4420
PMG 64 EPQ

10 złotych 1929 - FT - PMG 64 EPQ

Cena końcowa
173 PLN
4421
PMG 65 EPQ
4422
PMG 64

50 złotych 1929 - Ser.EP - PMG 64

Cena końcowa
138 PLN