Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 25 maja | 09:00
POLSKA DO 1864 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 | 26 maja | 11:00
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 | 27 maja | 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 | 28 maja | 17:00
BANKNOTY keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
Dokumenty 1
Insurekcja Kościuszkowska 1794 8
Królestwo Polskie 1824-1866 3
Marki polskie 1916-1923 39
Waluta złotowa 1919-1938 43
Bank Polski na emigracji 1939 5
Okupacja 1939-1945 21
PRL 1944-1965 85
Pewex, Baltona, Orbis itp. 4
Banknoty z Nadrukami 5
PRL i IIIRP 1974-1993 33
Wzory 6
Parki WZÓR i obiegówka tej samej serii 2
Ciekawe numery 1
Litery serii 21
Solidarność 3
III RP od 1994 17
PWPW 43
Sesja 5 | 29 maja | 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Stan zachowania

Aukcja 8

4551
St. 1/1-
4554
PMG 66 EPQ
4555
St. 1/1-
4556
St. 1/1-, 1
4557
St. 1, 1-/2+
4558
St. 1

100.000 złotych 1990 - AP 0000005

Cena końcowa
863 PLN
4559
PMG 67 EPQ
4560
PMG 67 EPQ

100 złotych 1976 - AL - PMG 67 EPQ

Cena końcowa
207 PLN
4561
PMG 64 EPQ

100 złotych 1975 - AA - PMG 64 EPQ

Cena końcowa
380 PLN