Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak
Sesja 1 , 25 maja 09:00
POLSKA DO 1864
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1161
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 , 26 maja 11:00
POLSKA OD 1916 | MEDALE | LITERATURA | FALERYSTYKA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 924
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 , 27 maja 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 600
ANTYK 63
Grecja 20
Republika rzymska 12
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Cesarstwo rzymskie 20
Oktawian August 27pne-14ne 1
Trajan 98-117 1
Hadrian 117-138 1
Septymiusz Sewer 193-211 2
Geta 198-209 1
Karakalla 198-217 4
Gordian III 238-244 1
Galien 258-268 1
Probus 276-282 2
Dioklecjan 284-305 1
Galeriusz 293-305 2
Konstantyn I Wielki 306-337 1
Licyniusz I 308-324 1
Licyniusz II (Licynian) 317-324 1
Prowincje rzymskie 1
Królestwo Kuszan 2
zestawy 3
Medale o tematyce antycznej 2
Literatura 3
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 , 28 maja 17:00
BANKNOTY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 642
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 , 29 maja 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 610

Stan zachowania