Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 25 maja | 09:00
POLSKA DO 1864 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 | 26 maja | 11:00
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 | 27 maja | 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 | 28 maja | 17:00
BANKNOTY keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Do 1914 3
1914-1924 | emisje w języku polskim 131
Miejscowości: B 22
Miejscowości: C 11
Miejscowości: D 2
Miejscowości: G 13
Miejscowości: I 2
Miejscowości: J 6
Miejscowości: K 15
Miejscowości: L 4
Miejscowości: Ł 19
Miejscowości: N 1
Miejscowości: O 2
Miejscowości: P 3
Miejscowości: R 3
Miejscowości: S 12
Miejscowości: T 4
Miejscowości: W 5
Miejscowości: Z 5
Miejscowości: Ż 2
1914-1924 | emisje obcojęzyczne 83
Po 1945 3
Obozy I Wojna 5
Obozy II Wojna 3
Bony rabatowe, premiowe, dopłat itp. 10
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 | 29 maja | 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Stan zachowania

Aukcja 8